Pozrite si 10 najdrahších a najluxusnejších bytov v Bratislave.

 

Pre hlavné mestá je typické, že spravidla sa v nich nachádzajú tie najdrahšie nehnuteľnosti a Bratislava nie je výnimkou. O drahé a luxusné byty, ktorých cenovka predstavuje sedemciferné číslo, tu nie je núdza. Pokiaľ si chcete dopriať kráľovský luxus, veľké a priestranné izby, musíte byť pripravení, že budete musieť siahnuť hlboko do vrecka. Pozrite si 10 najdrahších a najluxusnejších bytov, ktoré sú momentálne v ponuke.

Veľkometrážny 3-izbový apartmán v historickom centre Bratislavy na Zámockej ulici.

 

Tento luxusný byt disponuje rozlohou 232 m2 a nachádza sa v tesnej blízkosti Bratislavského hradu. V tomto apartmáne sa určite nebudete cítiť stiesnene.  Ako sa uvádza v inzeráte, majiteľ si potrpel na značkové materiály a špičkové vybavenie. Samozrejmosťou sú  dubové podlahy, brazílska žula a značkový taliansky nábytok.

 

Cena apartmánu: 1.170.000,-€

Pokiaľ ale chcete parkovať svoje auto v podzemnej garáži, je potrebné si priplatiť ďalších 50.000,-€ za 2 parkovacie miesta.

5-izbový mezonet v blízkosti Horského parku.

 

Priestranný 5-izbový mezonet disponuje rozlohou 288 m2 a nachádza sa v oblasti Horského parku, ktorá ponúka množstvo zelene s rýchlym prístupom do centra. Výhodou bytu sú dve veľké terasy o rozlohe 84m2, otvorené priestory, veľkometrážne okná a krb.

Byt sa predáva vo vyššom štandarde a na jeho dokončenie si musíte vyčleniť ešte poriadny balík peňazí.

 

Cena bytu: 1.250.000,-€

Pri kúpe tohto bytu si však musíte ešte dokúpiť 2 parkovacie miesta v hodnote 50.000,-€.

5-izbový PENTHOUSE na Kramároch neďaleko Železnej Studničky.

 

Ďumbierska ulica je dobrá adresa, no nie zrovna najtichšia. Áno, jedná sa o veľký byt o rozlohe 212 m2, kde musíme ešte pripočítať terasu a balkón, no železnica a nemocnica v tesnej blízkosti vám môžu trochu pokaziť oddych na vzduchu. Každá nehnuteľnosť má svoje plusy a mínusy a v prípade tohto bytu musím vyzdvihnúť niekoľko vychytávok ako napríklad výťah až do bytu, 3 parkovacie miesta v podzemnej garáži už v cene, stropné chladenie, pancierová podlaha.

 

Cena bytu: 1.335.000,-€

6-izbový byt v blízkosti Horského parku.

 

Veľa informácií o tomto byte som sa z inzerátu nedozvedel, až na rozlohu, ktorá je 213 m2 + 103 m2 veľká terasa, že sa nachádza v blízkosti Horského parku a že v blízkosti bytu je veľa zelene. 

 

Cena bytu: 1.480.000,-€

4-izbový mezonet na Havlíčkovej ulici.

 

Bývanie priamo pod Slavínom. Fantastický výhľad, pokoj a obrovská metráž. 313 m2 je ozaj veľkorysý priestor a k tomu ešte prislúchajú 2 terasy. Mramor a drevo sú samozrejmosťou. Obrovská vínna chladnička, luxusná kuchyňa s ostrovom, potravinový sklad a kopa dizajnových prvkov. Nový majiteľ si rozhodne príde na svoje. 

 

Cena bytu: 1.550.000,-€

PENTHOUSE v lukratívnom projekte SKY PARK by Zaha Hadid.

 

Dovolím si tvrdiť, že každý nadšenec architektúry a nehnuteľností, keď sa povie SKY PARK, jasá nadšením. Prakticky ihneď vypredaný projekt, kde ľudia z celého sveta nakupovali byty, sa začína predávať opäť. Samozrejme už nie od developera Penta Real Estate, ktorému vďačíme za tento skvost, ale od prvých majiteľov. 

Momentálne sa objavil na trhu prvý PENTHOUSE na predaj v tomto lukratívnom projekte. Tento byt ponúkne novému majiteľovi panoramatický výhľad na Staré mesto, rozlohu 295 m2, dvoma vchodmi a predáva sa vo vyššom štandarde. 

 

Cena bytu: 1.900.000,-€

 

K bytu prislúchajú aj dva garážové boxy, z ktorých každý je vhodný pre dve autá, v hodnote 100 000,- EUR za box.

7-izbový mezonet na Hradnom kopci.

 

Bývanie na hradnom kopci je hlavne o prestíži. Nádherné výhľady, tiché a súkromné miesto s veľkým priestorom. Byt je ladený do elegantných farieb ladiacich so zlatou, kameňom a masívnym drevom a ponúka pohľady, ktoré hrejú.

Adekvátne k očakávaniam je k dispozícii k bytu 5 parkovacích miest v garáži.

 

Cena bytu: 2.000.000,-€

3. miesto obsadzuje 7-izbový mezanín nachádzajúci sa na Slavíne.

 

Tento byt pozostáva z dvoch kaskádových bytov. Jeden 4-izbový a druhý 3-izbový. Nižšie položený 4-izbový byt s podlahovou plochou 146,98 m2 pozostáva zo súkromnej časti s troma spálňami a dvoma kúpeľňami s WC a zo spoločenskej časti. Menší 3-izbový byt umiestnený nad ním disponuje podlahovou plochou 95,39 m2. Ku každému bytu prislúcha pivničná kobka a jedno parkovacie státie. Vila Slavín poskytuje pokojné bývanie s maximálnym súkromím v lukratívnej časti Bratislavy, ktoré je ako stvorené najmä pre náročných klientov.

 

Cena bytu: 2.268.000,-€

2. miesto obsadzuje luxusný byt “5 a viac izbový” byt v River Parku

 

Inzerát k bytu neobsahuje žiadne fotografie, tak nám neostáva nič iné, len veriť popisu inzerátu, ktorý znie: “Zariadenia bytu sú z najkvalitnejších materiálov ako je mramor, ušľachtilá nerez atď. Atypické časti nábytku sú navrhnuté z dubovej dýhy, zvyšok tvorí štýlový nábytok v prevedeniach podčiarkujúcich charakter bytu. Južná sklenená fasáda otvára dennú časť výhľadu na Dunaj a prístupu na veľkú terasu s povrchom z prírodného dreva. Chladno-útulný interiér vyzerá luxusne, ale môže fungovať aj pre rodinný život. Dispozícia bytu je rozdelená na dennú a nočnú zónu. Denná obsahuje vstupný priestor, kuchyňu, jedáleň, obývačku, kúpeľňu s WC a pracovňu. Nočná dve spálne a kúpeľňu. Interiér sa vyznačuje vyšperkovaný detailami s precíznou realizáciou, na ktorej si dal investor záležať. V interiéri dominujú prírodné materiály, ktoré spolu tvoria exkluzívny, ale útulný celok, z ktorého cítiť nádych luxusu a pocit domova zároveň. Dva základné dizajnotvorné prvky, kamenná podlaha a drevo na atypickom nábytku, majú povrchy s prirodzenou kresbou materiálov, z ktorých vznikli. Prírodná štruktúra a kresba materiálov kontrastuje s čistými líniami interiéru.”

 

Cenovka tohto bytu bez fotiek je ale poriadne vysoká.

 

Cena bytu: 2.600.000,-€

1. miesto obsadzuje PENTHOUSE v rezidnecii BONAPARTE.

 

Jedna z najkontroverznejších rezidencií na Slovensku je jednoznačne BONAPARTE.  Jeden zo štvorice bytov na najvyššom poschodí komplexu Bonaparte, ktorý preslávil šéf Smeru Robert Fico ako podnájomník, zmení už druhýkrát majiteľa. Rozloha bytu je 489 m2 a predáva sa v stave holobytu.

 

Cena bytu: 4.289.000,-€

Zdroj: nehnuteľnosti.sk

            reality.sk