0

miestnosti

0

parkovacie miesta

0

rozloha

0

Bratislava Koliba

Na PREDAJ veľkometrážny 5-izbový byt na Kolibe.

Ponúkam Vám na PREDAJ veľkometrážny 5-izbový byt nachádzajúci sa v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratislavy na Kolibe.

 

Byt sa nachádza na ulici Tupého v Bratislave III. Bytový komplex bol kolaudovaný v roku 2005 a svojim obyvateľom poskytuje perfektné súkromie v uzavretom areáli a skvelú dostupnosť do centra.

 

INFORMÁCIE O BYTE:

Byt sa nachádza na 2. poschodí a jeho úžitková plocha je 223 m2 byt + 19 m2 balkón + 7 m2 pivnica. Tvoria ho 2 bytové jednotky, ktoré boli spojené do jedného celku. K dispozícií sú 3 garážové parkovacie miesta a 2 pivnice. V byte sa nachádzajú francúzske okná, ktoré zabezpečujú dostatok svetla a tepla. Teplá úžitková voda je riešená dvoma plynovými kotlami so zásobníkmi vody. V zime sa o teplo stará podlahové kúrenie a v teplých letných dňoch Vás zase schladia 2 klimatizačné jednotky.

 

DISPOZÍCIA:

Vstupná chodba so walk-in šatníkom a botníkom, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatná toaleta, hlavná spálňa so šatníkom, priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na balkón, priestranná herná časť, ktorá je rozdelená na športovú časť so saunou, detským kútikom, pracovňou a výstupom na balkón, 2 samostatné izby, komora, druhá samostatná toaleta, druhá kúpeľňa.

 

Cena nehnuteľnosti: 780.000,-€

 

© COPYRIGHT Martin Abelovský – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom osoby Martin Abelovský.