0

miestnosti

0

úžitková plocha

0

pozemok

0

Júr nad Hronom

Na PREDAJ priestranný rodinný dom v obci Júr nad Hronom

Ponúkam Vám na PREDAJ priestranný a kvalitne spracovaný rodinný dom v obci Júr nad Hronom. Pokiaľ si zakladáte na kvalite a hľadáte dom s priestrannými izbami a veľkým pozemkom, tento dom je pre Vás ten pravý.

 

INFORMÁCIE O NEHNUTEĽNOSTI:

Dom bol postavený v roku 2008 z Porfixových tvárnic a je zateplený minerálnou tvrdenou vlnou. Úžitková plocha domu je 276 m2 a rozprestiera sa na pozemku o veľkosti 1080 m2, z čoho zastavaná plocha predstavuje 140 m2. Vstup na pozemok zabezpečujú masívne kované elektrické brány a vstupná bránka s video vrátnikom. Pre pohodlné parkovanie slúži priestranná garáž a dostatočne veľká spevnená plocha so zámkovou a kamennou dlažbou.  Okolie celého pozemku je oddelené od susedov gabionovým oplotením.

 

Nehnuteľnosť je napojená na obecný vodovod a odpad je riešený veľkou žumpou. O teplú úžitkovú vodu sa stará elektrický kotol so zásobníkom vody a špeciálna technológia umiestnená priamo v krbe, ktorá znižuje mesačné náklady na minimum. Dom disponuje vlastnou studňou, pomocou ktorej sa zavlažujú krásne kvetinové záhony a trávnik.

 

V zadnej časti pozemku sa nachádza krásny trávnik a veľký altánok s dreveným posedením, ktorý perfektne využijete v teplých letných dňoch na posedenie s priateľmi.

 

DISPOZÍCIA DOMU:

Dom pozostáva zo 4 izieb, 2 kúpeľní, kuchyne so špajzou a veľkej garáže. Všetky dvere a zárubne sú z dreveného masívu. Drevené EURO okná sú tej najvyššej kvality, ktoré tvorí osemkomorové trojsklo, doplnené krásnymi žulovými parapetnými doskami.

 

Prízemie tvorí priestranná chodba s masívnymi vstupnými dveramivideo vrátnikom. Po pravej strane sa nachádza samostatná toaleta, kúpeľňa a vchod do garáže. Najväčšiu miestnosť v dome tvorí obývačka spojená s kuchyňou. V obývačke sa nachádza mohutný krb, kožená sedačka a jedálenský stôl. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi, ako je umývačka riadu, elektrická rúra, keramická varná doska. Veľkou výhodou je praktická špajza.

 

Na poschodie sa dostanete krásnym podsvieteným schodiskom, ktoré zdobí medené obloženie a kované, ručne robené, zábradlie od umelca. Tvoria ho 2  veľké detské izby, chodba, ktorá je využívaná ako obývačka, hlavná spálňa so šatníkom, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Ak by ste potrebovali ešte viac odkladacieho miesta, môžete využiť pochôdzne podkrovie.

 

LOKALITA:

Obec Júr nad Hronom sa nachádza v najväčšom okrese na Slovensku, okrese Levice. Je umiestnená presne v strede medzi mestom Levice, vzdialenom 10 minút autom a mestom Želiezovce vzdialenom taktiež 10 minút.

Táto malá dedinka poskytuje svojim obyvateľom komfortné a priateľské bývanie. Nájdete tu obchody, školu, škôlku, pizzeriu, historický rímskokatolícky kostol zo 14. storočia a mnoho ďalšieho. Milovníci športu, prírody a splavovania si v tejto dedine určite prídu na svoje. Od futbalového ihriska až po kempingové mestečko, tu nájdete aj kultové miesto, ktoré využíval sám Steven Spielberg na natáčanie svojho filmu „ Jurský park“ 😊.

 

Ak Vás ponuka zaujala alebo máte doplňujúce otázky, neváhajte ma kontaktovať.

 

© COPYRIGHT Martin Abelovský – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom osoby Martin Abelovský.