0

miestností

0

úžitková plocha

0

pozemok

0

miloslavov

Na PREDAJ priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Miloslavov.

Ponúkam Vám na PREDAJ priestranný 5-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza na Lesnej ulici v obci Miloslavov – Alžbetin Dvor.

 

Dom bol postavený v roku 2006 z betónových tvárnic a je zateplený. Rozprestiera sa na pozemku o veľkosti 715 m2 a vstup zdobí krásna kovaná elektrická brána. Je napojený na všetky inžinierske siete (voda, elektrina, plyn, kanalizácia) a má  vlastnú studňu, na ktorú je napojený závlahový systém.  Úžitková plocha interiéru je 180 m2 + 30 m2 terasa. V celom interiéri je veľké množstvo úložných priestorov ako napr. úložný priestor pod schodiskom, pochôdzne podkrovie, šatník, garáž a technická miestnosť. O teplo domova sa stará plynový kotol s radiátormi a pre romantické zimné večery je k dispozícií tehlový krb. Veľkou výhodou je predpríprava pre kotol na tuhé palivo. Bezpečnosť je zabezpečená poplašným systémom.

 

Dispozícia domu:
  1. NP – zádverie so vstavanou skriňou, chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, práčkou, sušičkou a toaletou, obývačka s krbom, ktorá je spojená s kuchyňou, hosťovská izba.
  2. NP – spálňa so šatníkom, 2x detská izba, kúpeľňa s vaňou a toaletou.
 
Lokalita:

Obec Miloslavov, časť Alžbetin dvor, je vzdialená 20 minút od Bratislavy a poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V obci sa nachádzajú potraviny, škola, škôlka, lekáreň, reštaurácie, športoviská, relaxačné centrum a mnoho ďalšieho. Do hlavného mesta je možné sa dostať aj autobusovou alebo vlakovou dopravou.

 

Mesačné náklady: 110,-€ elektrina, 90,-€ plyn, 30,-€ voda

Cena nehnuteľnosti: 359.800,-€

 

© COPYRIGHT Abelovský & Co., s. r. o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Abelovský & Co., s. r. o.