0

izieb

0

úžitková plocha

0

rozloha

0

Komjatice

REZERVOVANÝ: kompletne prerobený 3 podlažný rodinný dom v obci Komjatice.

Táto nehnuteľnosť už nie je aktuálna. Ak máte záujem, aby aj Vaša nehnuteľnosť bola takto odprezentovaná a predaná, kliknite na tlačidlo “Chcem predať” a vyplňte kontaktný formulár.

Ponúkam Vám NA PREDAJ kompletne prerobený,  priestranný rodinný dom, vhodný aj pre viacgeneračné bývanie v obci Komjatice. Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je jej umiestnenie v tichej a pokojnej Vinohradníckej ulici.

 

Pozemok disponuje úctyhodnou rozlohou 1373 m2, nachádza sa na ňom prístrešok pre auto, veľká prekrytá terasa s murovaným grilom, krytý bazén so slanou vodou a záhradný domček. Celý pozemok je neustále monitorovaný kamerovým systémom. Dom je napojený na plyn, elektrinu, mestský vodovod, ale má aj vlastnú vŕtanú 27 m hlbokú studňu. UV lampa s filtráciou a zmäkčovačom zabezpečujú perfektnú kvalitu vody, ktorá dosahuje úroveň dojčeneckej vody. Pôvodná stavba, postavená z pálených tehál v roku 1983, bola v roku 2014 ošetrená, zrekonštruovaná a zateplená. Kompletná rekonštrukcia, vrátane prístavieb, bola dokončená v roku 2019.

 

Interiér domu prešiel v roku 2020 rozsiahlou rekonštrukciou, pri ktorej boli menené všetky podlahy, elektrické rozvody, rozvody vody, odpad, stierky, obklady a svietidlá. Úžitková plocha je 321,5 m2 a tvoria ho 3 podlažia.

 

 1.podzemné podlažie je prepojené s domom, ale má aj samostatný vchod. Polovica podlažia bola prerobená na 2-izbový byt s vlastnou kuchyňou, obývacou izbou, spálňou a kúpeľňou s toaletou. Druhá polovica slúži ako skladový priestor a kotolňa.

 

1. nadzemné podlažie tvorí denná časť domu s nasledovným dispozičným riešením. Vstupná chodba, na ktorej sa nachádza WC, veľká obývacia izba, schodisko, kuchyňa, jedáleň a krásna zimná záhrada.

 

2.nadzemné podlažie tvorí nočná časť, kde sa nachádza spálňa, 2x detská izba, kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou a toaletou.

 

LOKALITA:

Obec Komjatice je veľmi dobre strategicky umiestnená medzi mestom Nitra (15 minút) a mestom Nové Zámky (15 minút). Obec poskytuje svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť. Nájdete tu TESCO, reštauráciu, pizzeriu, zdravotné stredisko, lekáreň, COOP jednotu, poštu. Ak by ste sa rozhodli nechať auto doma, môžete využiť vlakovú alebo autobusovú dopravu.

Cena nehnuteľnosti: 312.000,-€ (k dispozícii znalecký posudok 08/2021)

Mesačné náklady: 220,-€

 

© COPYRIGHT Abelovský & Co., s. r. o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Abelovský & Co., s. r. o.