0

miestnosti

0

parkovacie miesta

0

rozloha

0

Bratislava Devín

Na PREDAJ krásny 3-izbový byt v projekte Záhrady Devín.

Ponúkam Vám NA PREDAJ krásny 3-izbový byt v novostavbe nachádzajúci sa v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratislavy.

 

Byt sa nachádza na ulici Pri lesostepi v Bratislave, m. č. Devín, v projekte Záhrady Devín. Projekt Záhrady Devín tvorí 22 rodinných domov s 3 bytovými jednotkami. Svojím obyvateľom ponúka pokojné bývanie obklopené množstvom zelene a úžasný výhľad na hrad Devín.

 

INFORMÁCIE O BYTE:

Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží a jeho úžitková plocha je 96,62 m2 byt + 29,5 m2 terasa + 2 m2 pivnica. Stavba je postavená zo železobetónu a tehly, a každý byt má samostatný vchod. Objekt je prestrešený zelenou vegetačnou strechou so skalníčkovým kobercom, čo zabezpečuje príjemnú teplotu aj počas horúcich letných dní, ktorú dopĺňajú hliníkové 3-komorové okná s exteriérovými elektrickými žalúziami. Vykurovanie tvorí podlahové kúrenie s vlastným plynovým kotlom. Na terase bytu sa nachádza predpríprava pre klimatizáciu a vírivku.

 

DISPOZÍCIA:

Zádverie so schodiskom, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom a šatníkom, spálňa so vstavanou skriňou a východom na terasu, detská izba, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou, terasa s elektrickou markízou.

 

Cena nehnuteľnosti: 469.000,-€ + 2 x 15.000,-€ parkovacie miesta

 

© COPYRIGHT Abelovský & Co., s. r. o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Abelovský & Co., s. r. o.

Prehrať video